ball court design 209977

Kim jesteśmy i co robimy?

WIERZYMY W SPORT POZYTYWNY.

SYSTEM, W KTÓRYM W DĄŻENIU DO PLANOWANEGO WYNIKU SPORTOWEGO AKCENTOWANY JEST ROZWÓJ, ZDROWIE, WZROST OSOBISTY, DOBROSTAN PSYCHICZNY JEDNOSTEK I GRUP W NIEGO ZAANGAŻOWANYCH.

PSYCHOLOGIA W SPORCIE POZYTYWNYM PROPONUJE TAKIE ROZUMIENIE SUKCESU W SPORCIE, KTÓRE NIE JEST WYŁĄCZNIE SKONCENTROWANE NA OSIĄGNIĘCIU WYNIKU, LECZ STANOWI JEDEN Z WIELU ELEMENTÓW DROGI ŻYCIOWEJ. CELE, MOTYWACJA, TRENING WYOBRAŻENIOWY I WSZYSTKIE TECHNIKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC CI STAĆ SIĘ JESZCZE LEPSZYM SPORTOWCEM.

PROWADZIMY KONSULTACJE INDYWIDUALNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH. WSPÓŁPRACUJEMY W ZAKRESIE WSPARCIA PSYCHOEDUKACYJNEGO Z DRUŻYNAMI I KLUBAMI SPORTOWYMI. PROWADZIMY KONSULTACJE DLA TRENERÓW. DZIAŁAMY NA TERENIE TRÓJMIASTA I OKOLIC.

 

Kim jesteśmy?

ęcie FirstName Małachowska

Monika Małachowska

MAGISTER PSYCHOLOGII, ABSOLWENTKA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH PSYCHOLOGIA SPORTU POZYTYWNEGO NA UNIWERSYTECIE SWPS, GDZIE MOGŁA UCZYĆ SIĘ OD NAJLEPSZYCH.

OD LAT ZWIĄZANA ZE SPORTEM, W SZCZEGÓLNOŚCI SPORTAMI WALKI. INSTRUKTOR KENDO. WICEPREZES FUNDACJI FURO, ODPOWIEDZIALNA ZA ROZWÓJ PSYCHOLOGII SPORTU. CZŁONEK POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOLOGICZNEGO I SEKCJI PSYCHOLOGII SPORTU.

PRACUJE Z ZAWODNIKAMI SPORTÓW INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH, M.IN. KENDO, TENIS STOŁOWY, TENIS ZIEMNY, FLORET, PIŁKA RĘCZNA.

PSYCHOLOG SPORTU KADRY NARODOWEJ KENDO KOBIET.

W SPORCIE FASCYNUJE JĄ BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI SWOJEGO CIAŁA I RUCHU, I TO W JAKI SPOSÓB WYCISZENIE UMYSŁU POMAGA W OSIĄGANIU MISTRZOSTWA.

ęcie FirstName Struzik

Monika Struzik

MAGISTER PSYCHOLOGII NA UNIWERSYTECIE SWPS, KOORDYNATOR STUDIÓW PODYPLOMOWYCH PSYCHOLOGIA SPORTU POZYTYWNEGO.

PRZEZ WIELE LAT ZWIĄZANA Z FUNDACJĄ SPORTU POZYTYWNEGO, OBECNIE Z FUNDACJĄ ZDUNEK. SPEŁNIA SIĘ PRZY REALIZACJI PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH I SPOŁECZNYCH.

Zaufali nam:

AN-DO Taekwondo

Kongres Psychologii Sportu

UKS Atena Gdańsk

Polski Związek Kendo

Furokan Kendo

Volleyball Academy

Polish Soccer Skills

Fundacja Sportu Pozytywnego